KABARET OT.TO 21.05.2017 w Poznaniu

Już 21 maja 2017 r. w Poznaniu w Centrum Kongresowo – Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w
Poznaniu wystąpi KABARET OT.TO, który
ŚWIĘTUJE 30 URODZINY !!! Część środków z koncertu zostanie przekazane na cele statutowe Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Wielkopolski Oddział Regionalny.
Przez 30 lat istnienia Kabaret wystąpił na żywo dla ponad 2.7 mln widzów, nagrał 11 płyt, (w tym trzy złote), które rozeszły się w nakładzie ponad 1 mln.
Ostatnie wydawnictwo to wydany w 2009 r. album DVD pt. „Od Akordeonu do Zasmażki”, który jest humorystycznym podsumowaniem dokonań artystycznych zespołu.
Kabaret OT.TO był gwiazdą wakacyjnych tras koncertowych Lata z Radiem, Radia RMF FM i Radia ZET. Zespół w swoim artystycznym CV ma m. in. kilkanaście autorskich programów  w TVP2, ( 2016 ,,Żarty i Bardy” ) POLSACIE, satyryczny cykl „Ottoteka” w RMF FM, flirt  z TVN-owskim „Szkłem Kontaktowym”. Od 2011 przez długi czas komentował rzeczywistość w cotygodniowych felietonach w radio VOX
w cyklu zatytułowanym „i OT.TO chodzi”.
16.02.2015 w Teatrze Kwadrat w Warszawie odbyła się premiera najnowszego programu pt. “Seks, drags i alzhajmer”

Kto raz widział Kabaret OT.TO na żywo, wie, że taki rodzaj kontaktu jest zdecydowanie bogatszy
i bardziej satysfakcjonujący niż relacja telewizyjna, która nie jest w stanie oddać temperatury i atmosfery występu. Co najciekawsze jest to pierwszy i chyba jedyny w Polsce interaktywny program estradowy – publiczność ma wpływ na przebieg wydarzeń na scenie – jaki? To już trzeba sprawdzić osobiście. 
Kabaret od początku nowego wieku funkcjonuje jako tercet, w składzie : Andrzej Piekarczyk, Andrzej Tomanek i Wiesław Tupaczewski. Zapraszamy

Podział cenowy :
rzędy 3- 9 90 zł
rzędy 10- 15 80 zł
rzędy 18- 29 70 zł
Kontakt Jarosław Gruca tel : 519089727
jarekgruca@gmail.com