23 Bal Karnawałowy Warsztatów Terapii Zajęciowej Ziemi Konińskiej

1 2 3

Bal w samo południe. Karnawałowe szaleństwa

Warsztatów Terapii Zajęciowej
W auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie odbywa się 23. Bal Karnawałowy Warsztatów Terapii Zajęciowej Ziemi Konińskiej. Na pakiecie szaleje tam 450 osób.
Jak mówią organizatorzy – magiczne wydarzenie, czyli Bal Karnawałowy Warsztatów Terapii Zajęciowej Ziemi Konińskiej rozpoczął się dziś w samo południe. To już 23. takie spotkanie. – Chcemy wspólnie przeżyć atmosferę karnawału, właśnie tu, w tej auli z radością i pełną energią wytańczycie swoje emocje w towarzystwie przyjaciół – witały organizatorki Krystyna Chowańska, prezes TPD Konin oraz Krystyna Pokora, kierownik warsztatów TPD. Atrakcją balu są tancerze z zespołu Uśmiech z Liśca Wielkiego, którzy rozpoczęli bal tradycyjnym polonezem. – Cieszymy się bardzo, że z udziałem tylu gości konińskie oddział TPD wchodzi w rok jubileuszu 100-lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci – mówiła Krystyna Chowańska.

W imprezie bierze udział około 450 osób z 14 placówek – ośrodków, domów samopomocy

i warsztatów z Konina, Turku, Mielnicy czy Wilczyna.

Oficjalnego otwarcia wystrzałem konfetti dokonali: poseł Tomasz Nowak, wiceprezydent Konina Witold Nowak i sekretarz Starostwa Powiatowego Mirosław Kruszyński.